Odeslat emailem Tisk stránky

Bazény vnitřní / venkovní

Naše firma zabezpečuje v rámci novostaveb, rekonstrukcí, oprav a modernizací přípravu, projekci, montáž a servis bazénů určených zejména pro tyto účely: 

 • vnitřní a venkovní bazény rodinné
 • rehabilitační bazény v léčebných zařízeních
 • bazény v relaxačních zařízeních a wellness centrech
 • bazény v hotelech a penzionech
 • výukové a relaxační bazény ve školách
 • ochlazovací bazény u saun a parních kabin
 • dekorační bazény (vnitřní i venkovní)  
   

Nově realizovaný privátní vnitřní bazénpříklad luxusního venkovního bazénu z nerezu


Z hlediska materiálového provedení korpusu bazénové vany se jedná o tyto systémy:


Z hlediska cirkulace vody realizujeme bazény ve dvou základních provedeních:

 • bazény s přelivnými žlábky (hladina vody v úrovni okolních podlah). U tohoto systému je přepadávaná voda sváděna do vyrovnávací akumulační nádrže a odtud po přefiltrování, ohřátí a zdezinfikování čerpána zpět do bazénu dnovými (event. i stěnovými) tryskami. Jedná se o dokonalejší systém cirkulace vody a čištění hladiny, povinný pro komerčně užívané bazény a whirlpooly. Současně se ale jedná o nejsložitější provedení bazénové vany a potřebného technologického zařízení, stejně tak o zvýšené nároky na velikost prostoru strojovny bazénu. Pořizovací i provozní náklady jsou bohužel adekvátně vyšší.
   
 • bazény se skimmerovým systémem (hladina vody je cca 15 cm pod úrovní okolních podlah). Jedná se o uzavřený systém cirkulace vody s odběrem hladinovými sběrači - skimmery v patřičném počtu a místě dle velikosti a tvaru bazénové vany. Současně je část vody do úpravny odsávána dnovou vpustí bazénu. Po vyčištění, ohřátí a zdezinfikování je voda tlačena zpět do bazénu většinou pouze stěnovými tryskami tak, aby byly eliminovány neodfiltrované kouty, zkratové proudy, atd.
   

Zastřešení vnitřního bazénu na míru

Ukázka soukromé zakázky domácího plaveckého bazénu

Dle výše uvedených kritérií a požadované kvalitativní úrovně kompletujeme danou zakázku adekvátním technologickým vybavením.
 

V případě zájmu Vám vypracujeme konkrétní technickou a cenovou nabídku ve třech úrovních vybavení.

Rádi Vás uvítáme v prostorách naší firmy vč. možné prohlídky vzorkovny - promotion.

Pokud se jedná o venkovní bazén nebo vestavbu vnitřního bazénu do stávajícího objektu event. opravu/modernizaci stávajícího bazénu, rádi přijedeme na místo samé, posoudíme a nezávazně navrhneme nejvhodnější umístění, tvar a velikost bazénu, umístění úpravny vody, event. způsob ohřevu, řešení klimatu bazénové haly atd.

 

Máte dotaz, přání?

608 427 000

Pracovní dny od 7:00 - 15:30

Potřebujete servis?

608 427 003

Pracovní dny od 6:00 - 16:30