Odeslat emailem Tisk stránky

Lamelový kryt Rollo Cover

Kryt Rollo Cover pro bazény Compass
Roletový kryt Rollo Cover pro bazény Compass je integrované lamelové zakrytí, které efektivně zahřívá vodu v bazénu a zároveň zajišťuje jeho bezpečnost. Solární lišty zachycují sluneční energii a ohřívají vodu v bazénu o 4 až 8 °C v závislosti na ročním období a geografické poloze. Vypařování vody a tepelné ztráty jsou během noci omezené na minimum. Lamelový kryt pro bazény Compass udrží zatížení malých domácích mazlíčků a dětí do hmotnosti 40kg. Pro dosažení maximální bezpečnosti je na podélných stranách bazénů řady XL zabudovaná vodící lišta, která zabraňuje ponoření roletových lišt, jakmile se zatíží.
 
Charakteristika lamelového zakrytí:
Komora roletového zakrytí pro bazény Compass je součástí bazénu a je v ní uložený vodící mechanismus lamel. Když se roleta automaticky vysouvá nebo zasouvá, lamely se navíjejí na hřídel z nerezové oceli. Zařízení je poháněné sofistikovaným trubkovým motorem, který se nachází uvnitř hřídele. Při otevřeném bazénu je lamelový kryt srolován za pevným panelem, který je v barvě bazénu.
 
Lamely rolet:
Lamely tvořící roletový kryt Rollo bazénů Compass jsou vyrobeny z tvrzeného PVC se zvýšenou odolností proti mechanickému poškození a UV záření.
 
 
Bazény s možností integrovaného roletového zakrytí:

Máte dotaz, přání?

608 427 000

Pracovní dny od 7:00 - 15:30

Potřebujete servis?

608 427 003

Pracovní dny od 6:00 - 16:30