Odeslat emailem Tisk stránky

Obchodně technický zástupce

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Požadujeme:
* vzdělání ve stavebním, technickém nebo obchodním směru výhodou
* prokazatelná praxe v obchodní činnosti alespoň 2 roky, praxe v blízkých oborech výhodou
* přirozený obchodní talent a prozákaznický přístup
* příjemné a reprezentativní vystupování
* výborné komunikační a organizační schopnosti
* spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
* dobrou znalost MS Office
* ŘP sk. B – aktivní řidič
* znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:
* práci ve stabilní, renomované a zavedené firmě (na trhu 25 let)
* práce na HPP, odpovídající motivační finanční ohodnocení
* benefity: stravenky, mobil, notebook, firemní vůz, občerstvení na pracovišti a další zaměstnanecké výhody
* marketingovou a administrativní podporu
* zaškolení, další rozvoj v oboru
* možnost osobního i kariérního růstu
* příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Náplň práce:
* udržovat a rozvíjet kontakty se stávajícími zákazníky
* aktivní vyhledávání nových zákazníků
* neustálé zlepšování služeb zákazníkům
* příprava a prezentace technických cenových nabídek
* dosažení stanovených prodejních cílů
* příprava reportů a analýz
* působnost firmy Morava

Pokud máte zájem o některou z výše uvedených nabídek, zašlete prosím svůj životopis na e-mailovou adresu bws@bws-prerov.cz. Do předmětu e-mailu prosím uveďte, o jakou pozici máte zájem.

Máte dotaz, přání?

608 427 000

Pracovní dny od 7:00 - 15:30

Potřebujete servis?

608 427 003

Pracovní dny od 6:00 - 16:30